تبلیغات
جدیدترین و مطمئن ترین سایتهای کسب در امد ۱۰۰ در ۱۰۰ تضمین شده - سایت دوبلر بسیار مطمین

سایت دوبلر بسیار مطمین

نویسنده :امید
تاریخ:چهارشنبه 19 بهمن 1384-01:02 ق.ظ

این سایت یکی از سایتهای معتبر دوبلر می باشد.این سایت به تازگی راه اندازی شده و به شما توصیه می کنم حتما عضو شوید..برای عضویت در این سایت عالی دوبلر برروی بنر زیر کلیک کنید.

دریافتی

1/10/2006
   15:51
Payment Received53742427Gold+0.00369125624672.00 USD541.80
From: www.medal-doubler.com
Memo: Doubler_Spot_Doubled

اموزش عضویت در این سایت:

این یک سایت دوبلر عالی و با اعتبار است.سایت دوبلر به سایتهای گفته می شود که پول شما را بدون هیچگونه ریسکی دو برابر می کنند.شما می توانید با پرداخت پول معین دوبل پول خود را دریافت نمایید.این سایتها به صورت تمام خودکار بوده و بلافاصله به حساب ایگولد شما واریز میکنند.این سایت دوبلر داری پلانهای مختلف بوده پلانهای ۱-۵/۲-۵-۱۰-۲۵-۵۰-و۱۰۰ دلاری می باشد.شما هر کدام را که انتخاب کنید بعد از ارسال پول به حساب سایت می توانید بعد از مدتی دوبرابر پول خود را دریافت کنید.

چگونه در این سایت دوبلر عضو شوم؟برای عضویت برروی بنر زیر کلیک کنید.برروی کلمه Next کلیک کرده و در انجا پلا نهای مختلف را مشاهده می کنید یکی از آن پلانها را انتخاب می کنید.به صفحه جدید ی میروید در آنجا Your Username: , YOUR Email خود را وارد و برروی کلمه pay with egold کلیک می کنید.مراحل راانتقال پول را انجام داده و بعد از اتمام کار در قسمت Next یوزر نیم خود را مشاهده می نمایید.نام شما در نوبت قرار می گیرد و همین طور که کار پیش می رود هر کس دوبل پول خود را دریافت و از دور خارج می شود.

توجه۱ :تا زمانیکه شما دوبل پول خود را نگیرید از دور خارج نمی شوید.و پس از دریافت نام شما به عنوان دریسافت کننده در قسمت Paid  مشاهده می کنید.اسامی که در این قسمت است نام کسانی است که دوبل پول خود را دریافت و از دور خارج شده اند.

توجه 2: برای شرکت در این طرح هیچگونه محدودیت شرکت وجود ندارد و شما می توانید به هر تعداد که خواستید و در هر پلانی که مایل بودید شرکت نماییدنوع مطلب : پول به قدر کافی سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس